KONTAKTY

Kočárky-Ostrava s.r.o.
Hornopolní 933/36
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
tel: 608959045
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

NOVINKY

arr3Levné kočárky s autosedačkouLevné kočárky s autosedačkou Skvělým nákupem je si dobře vybrat. V našem internetovém e-shopu... arr3Prodejna a výdejní místo OstravaProdejna kočárků Tako Ostrava   Veškeré kočárky firmy Tako nabízíme néjen na naším internetových... arr3Příslušenství ke kočárkům16.6.2014   Vážení zákazníci, v kategorii příslušenství jsme pro vás připravili nové zboží,... arr3Doprava zdarmaKup kočárek a DOPRAVU máš ZDARMA Vážení zákazníci, pokud si u nás zakoupíte jakýkoliv kočárek,...

Tako kočárek trojkombinace?

 

Tako-kočárek je specialista.

Tento E-SHOP je založený na prodej kočárku od firmy TAKO, kde naleznete spousta kočárku s mnoha výběru barevného provedení.

 

V nabídce naleznete kategorii kočárky Tako kombinované 3v1, kočárky Tako kombinované 2v1, které jsou nejžádanější a nejprodávanější. Tyto kategorie jsme pro Vás připravili tak, aby byly v co možná nejpřehlednějším hledání Vašeho vysněného kočárku pro Vaše dítě. Kočárky Tako jsou nejprodávanějšími kočárky.

Nejvýhodnější koupi kočárku Tako je kategorie kočárky Tako trojkombinace 3v1, které obsahují i autosedačku.

 

Dále u nás naleznete kategorii kočárky hluboké, kde máte možnost vybrat jen jednokombinační kočárek. Myslely jsme také na Vaše děti, které by taky rády vozili kočárky, a proto u nás naleznete i kočárky pro panenky.

 

Nezbytnou kategorií je samozřejmě příslušenství s produkty Tako, kterou máte také k dispozici.

Kočárek, nebo jakékoliv zboží můžete objednat formou E-SHOPU a nebo můžete objednat emailem na crystalposter@seznam.cz.

 

Dostali jste se do potíží s výběrem kočárku Tako? Obraťte se na Email nebo infolinku. Rádi vám poradíme s tím nejlepším výběrem KOČÁRKU TAKO.

Tako kočárek je nejlepším řešením pro Vás i Vaše dítě. Maminky i tatínkové si kočárky Tako určitě oblíbí.